Vrijdag 27 april 2018
14de Editie QueensParade Beek
Middagprogramma (van 13.00 tot 16.00 uur) voor jong en oud.
Het middagprogramma staat in het teken van sport, spel en entertainment voor iedereen. Naast de gebruikelijke vrijmarkt is er een springkussen en een stormbaan voor de kinderen. Verder zijn er dit jaar weer veel leuke workshops en een voetbal- en tennis-clinics.
Op de tennisbanen en het voetbalveld starten om 13:30 en 15:00 uur clinics voor alle leerlingen van het basisonderwijs. Deelname is geheel gratis en vrij toegankelijk. Meld je op tijd bij de tennisbaan of op het voetbalveld en je mag deelnemen.
Er worden diverse workshops aangeboden.
Kosten: 6 workshops voor € 5,00
1 workshop voor € 1,00
Workshopkaarten zijn te koop in de kantine van VV Caesar. De opbrengst van de workshops gaat naar een goed doel.
De kinderen die dat leuk vinden, kunnen geschminkt worden of een kindertattoo nemen.
Uiteraard zijn er ook mogelijkheden voor een lekker ijsje, drankje en een hartige hap. Kortom veel leuke attracties voor jong en oud.
Samenvatting middagactiviteiten:
|
|
Voor meer informatie over de activiteiten op Koningsdag: zie het bijgevoegde document.