expositie: LES AMIS DES ARTS
De gemeente Beek en Schilder-en tekenclub Les Amis des Arts uit Voerendaal nodigen u uit bij de opening van de expositie van Les Amis des Arts in het gemeente huis van Beek.
Deze zal plaats vinden op vrijdag 27 maart vanaf 20.00 uur. U hebt daarbij ruim de gelegenheid om de tentoonstelling te bekijken. Deze omvat recent werk van de leden, met schilderijen, aquarellen en tekeningen. Ook keramiek en beelden maken deel uit van de expostie.
In het gemeentehuis van Beek is van 30 maart to 24 april een expositie te zien van Schilder- en tekenclub Les Amis des Arts uit Voerendaal.
Het geheel biedt een zeer gevarieerd overzicht van recent werk van deze kleine, maar hechte kunstenaarsclub. Deelnemende leden zijn: Anny Colen, Huub Diederen, Margaret de Haas, Gerda Meijer, Ans Reijnaerts, Wim Riksen en Ed Vondenhoff.